Колекція OKi

Товари Корпусні меблі, столи для вітальні Колекція OKi
Колекція AFRODYTA Колекція AMSTERDAM Колекція ANTONIO Колекція ARTMODULO Колекція ART VISION Колекція ATLANTA Колекція AVIGNON Колекція BARI, MEBIN Колекція BYRON Колекція CANTARE Колекція CARMEN Колекція CERVO Колекція CORINO Колекція DIUNA Колекція ELEGANTE Колекція FENJA Колекція FOREST Колекція FUTURE LINE GRAND COLLECTION Колекція IMPACT Колекція IMPRESJA Колекція KINGA Колекція KORSO, MEBIN Колекція LA PALMA Колекція MAGANDA Колекція MAGDA I Колекція MALTA Колекція OKi Колекція OPIUM Колекція OVO Колекція PRATO Колекція PROVANCE Колекція RIVA, Mebin Колекція ROSSANO Колекція SEMPRE Колекція SKY Колекція SMART КолекціяTOULON Колекція TRIS Колекція VECTOR Колекція VENEZIA Колекція VERANO Колекція VIGO Столи для вітальні Стільці у вітальню Меблі під телевізор
 
 
Колекція «OKi» - це модні меблі, розроблені для успішних активних людей, які крокують в ногу з часом. У дизайні колекції знайшли відображення актуальні тренди - вишуканий мінімалізм форми і помітний гламурний глянець фасадів.

Стінка у вітальню OKI є мульти-стінним блоком з футуристичним дизайном, який привертає увагу глядача. У центрі, як у кадрі, видно відкриту частину блоку стіни з телевізійною панеллю в середині і скляними полками у кутах. Поєднання легких елементів і підсвічування в кутах ТВ- панелі створює цікавий оптичний ефект. Підсвічування створює в натуральному шпоні дуба неповторний орнамент.

Варто відзначити, що виробник - компанія MEBIN - підготував декілька типів блоків, з яких ви можете скласти свою власну унікальну стінку, вибравши її відповідно з іншими елементами, що складають інтер'єр.
 
 
 
 
 
 
 

Фільтр

Фільтр за брендом

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Інформація для покупців

 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create